Dobrodružství na cestách

Dobrodružná dámská jízda v roce 2024
ZDARMA

Kdo vyhraje dobrodružnou cestu ZDARMA?

Když si něco opravdu přejeme, pak se nám to splní!

Víte o tom, že až 98% lidí neuskuteční své cestovatelské sny, neboť se zaleknout překážek, které se na první pohled mohou zdát nepřekonatelné? Ať už to jsou vysoké náklady, jazyková bariéra, omezený počet dnů dovolené, strach odjet na cestu sám, obava vydat se do neznáma či neznalost, jak si cestu naplánovat. Těch argumentů je milión. Jistě byste mi i vy sami k seznamu přidali nejméně pět dalších.

A proč je to procento tak vysoké? Protože tito lidé se o to ani nepokusí! Vytvoří si své vlastní omezení. „Je to moc drahé“, „V práci mi nedají volno“, „Manžel/žena/děti mě nepustí“ apod. Nemají odvahu ani kliknout na web, kolik by doopravdy taková cesta stála, zjistit, zda existuje i nějaká jiná možnost, bojí se zeptat šéfa… Shrnu to jednou větou – NEUDĚLAJÍ ANI PRVNÍ KROK.

Patříte mezi ně?

Nyní vám nabízím jet na dobrodružnou cestu ZADARMO!

Dobrodružné cesty jsem začala organizovat, protože bych ráda dala ženám možnost pustit se do světa. Netradičně. V malém kolektivu. V obytné dodávce. Ať si vychutnáte dovolenou na maximum. Společně upravujeme aktivity na cestách přesně pro vás. Navštěvujeme místa, o kterých sníte. Vzpomínky vám zůstanou už napořád! 

Ženy, které se v roce 2023 vydaly na dobrodružství na cestách obytnou dodávkou, byly odvážné. Mezi jejich největší obavy, které překonaly, patřily:

 1. Strach, že neznají holky, se kterými jedou.
 2. Strach, co na to řekne manžel/přítel/děti, že pojedou samy bez nich.

Moc jsme si společné cestování užily. Všechny holky byly naprosto úžasné. Čas odpočinout si od svých každodenních starostí a zažít něco nového si zasloužily! Opravdu všechny do jedné!

Ráda bych podpořila ženy, aby si dovolily splnit si své cestovatelské sny. 

Všechny účastnice cest v roce 2024 budou zařazeny do losování o dobrodružnou jízdu ZDARMA. Navíc ty, které se přihlásí a zaplatí zálohu do 31.12.2023, budou zařazeny do losování 2x! Máte tak dvojnásobnou šanci vyhrát!

Už nemusíte vsázet Sportku! Tady je pravděpodobnost ohromně vysoká! Rozhodnutí je již jen na vás!

Všechny účastnice cest v roce 2024 budou zařazeny do losování o dobrodružnou cestu ZDARMA. Navíc ty, které se přihlásí a zaplatí zálohu do 31.12.2023, budou zařazeny do losování 2x! Mají tedy dvojnásobnou šanci vyhrát!

Co je pro to potřeba udělat? Jak to bude probíhat?

 1. Vyberte si jednu (nebo více) z jízd dobrodružství na cestách a vyplňte nezávazný formulář.
 2. Zavolám vám a o cestách si popovídáme. Odpovím vám na všechny vaše dotazy.
 3. Rozhodněte se vyrazit na cestu a zaplaťte zálohu. Údaje i fakturu vám zašlu.
 4. Automaticky tak budete zařazeny do losování. V případě, že se zúčastníte více cest jste takto zařazena pro každou cestu. Např. když pojedete na 2 cesty, jste zařazena do losování u každé z cest. Tedy 2x.
 5. Pokud stihnete uhradit zálohu do 31.12.2023, budete zařazeny do losování 2x. (V případě více cest tedy ještě vícekrát. Např. u dvou cest pak v losování jste 4x!)
 6. Před cestou uhradíte zbývající část ceny.
 7. Vyrážíte na dovolenou!
 8. Užijete si dobrodružnou cestu na maximum!
 9. Do losování jsou zařazeny pouze účastnice, které na dobrodružnou jízdu v roce 2024 skutečně pojedou. (V případě, že si cestu rozmyslíte a na dovolenou nakonec nepojedete, budete vyraženy z losování. Co se stane s uhrazenou zálohou je uvedeno v odstavci „Jaký je postup“ u každé z cest.)
 10. Losování se uskuteční po odjetí všech cest 22.10.2024. Bude probíhat online. Můžete sledovat průběh celého losování.
 11. Výherkyni zašlu peníze na účet. Tedy tučně označenou částku „Cena“ uvedenou u jednotlivých cest obytnou dodávkou. U leteckého výletu na Island je touto částkou 45 000,- Kč.

Která z vás jede?