Láká vás objevit tajuplný ostrov KORSIKA
a rádi byste věděli, jak si dovolenou užít,
ať nezruinuje váš finanční rozpočet?

Korsika, čtvrtý největší ostrov ve Středozemním moři, je přírodním skvostemNa ploše devětkrát menší než Česká republika se nachází nepřeberné množství neobyčejných míst… pláže s bílým jemným pískem, skalnaté pobřeží plné jeskyní, horská krajina s úžasnými výhledy, záhadná městečka s místními legendami a spoustu dalšího. Ostrov nadchne každého.

E-book Itinerář na cestu – KORSIKA vám pomůže si svou nezapomenutelnou dovolenou naplánovat a zrealizovat dle vašich přání i finančních možností. 

Korsika je oficiálně součástí Francie, místní lidé jsou velice hrdí na svou vlastní kulturu, historii a jazyk. Sami se za Francouze nepovažují. Nedivím se jim, ostrov okouzlí všechny!

.

Chtěli byste tohle všechno zažít na jedné dovolené?
Ukážu vám, jak si takovou dovolenou naplánovat a zrealizovat.
Snadno i bez zdlouhavého brouzdání a vyhledávání informaci.

O mně...

Plním si své sny. Zažívám velká dobrodružství. Chodím, běhám a lozím po horách. Objevuji svět. Výletuji po okolí i do vzdálenějších míst. Prostě cestuji.

Ohromně mě to baví a to třeba i jen prstem po mapě – vyhledávat zajímavá místa, kam se zajet podívat, kde co prozkoumat, podniknout, poznat, uvidět a zažít.

Itineráře na cestu tvořím nejen pro naši rodinu, ale také pro přátelé, známé a jiné zájemce. Přihlížím k jejich přání, představě, koníčkům i finančním možnostem. Mají tak ucelený plán na dovolenou. 

Věřím, že ebook KORSIKA – Jak si užít nezapomenutelnou dovolenou bude pro vaši cestu inspirací k naplánování a uskutečnění dovolené podle vašich 

Své zkušenosti, rady a tipy na cestu na Korsiku jsem shrnula do ebooku

ITINERÁŘ NA CESTU - KORSIKA - JAK SI UŽÍT NEZAPOMENUTELNOU DOVOLENOU

Ukážu vám detailně, na co všechno je potřeba myslet při plánování dovolené, co zařídit, kde rezervovat, kam se podívat, jak náročné jsou výlety, kolik vás to všechno bude stát...
a dozvíte se i mnohem více.

.

.

Dokážete si představit, že…

  • spokojeni a v klidu odjíždíte na dovolenou? Bez zdlouhavého a náročného plánování a zařizování?
  • otevřete jeden ebook a hned máte jasno, která místa byste chtěli navštívit, vidět a kam vyrazit na výlet?
  • kliknete a okamžitě můžete rezervovat či kupovat ubytování, trajekt, vstupenky atd.
  • máte přehledně a podrobně rozepsány jednotlivé nákladové položky dovolené?
  • víte, kolik co stojí a podle toho se můžete rozhodnout, jaké aktivity na dovolené podniknout a jak dlouho na ostrově pobýt?

.

Co v ebooku najdete?

Aktuální cena e-booku je 395 Kč.

Za tuto cenu získáváte více než jen obyčejného průvodce

Rádi byste věděli, jak ebook vypadá? Nahlédněte...

.

Reference

„Tento ebook doporučuji každému, kdo má rád aktivní dovolenou a odpočívání na pláži rád střídá s objevováním okolí a túrami v přírodě. Velice se mi líbí zpracování, je to přehledné, se spoustou užitečných informací. Program je sestaven opravdu různorodě, od výletů po horách, přes poznávání nejlepších pláží až po výlety lodí.

Oceňuji, že kniha obsahuje i odkazy s vyobrazením tras a uvádí se časová náročnost. Díky detailnímu zpracování již nebudete potřebovat nic extra dohledávat, vše máte na jednom místě. Přeji krásnou dovolenou! "
Katarína Pusztai
„Díky ebooku Korsika jsem ušetřila spoustu času pročítání nejrůznějších cestovatelských blogů. Celý ebook je velmi čtivý, přehledný a praktický. A zdaleka není "jen" seznamem korsických nej. Itinerář je nabitý nápady, jak si na Korsice aktivně užít pestrou dovolenou. Osobně moc oceňuji odkazy na Mapy.cz u každého výletu.“
Klára Olšáková
„Srozumitelně a podrobně sepsané informace, rady a bezva tipy pro cestování na Korsice. Na Korsice jsem už byla 2x, ale přesto mám ještě rezervy a Jarmila mě v ebooku upozornila na další krásná místa. Krásné fotografie kouzelných míst vás skutečně nalákají vydat se za krásou a divokostí Korsiky, která má překrásné pláže, nádherné hory, výhledy i kouzelná města, která mají svou historii a vtáhnou vás do doby dávné...

Nechybí ani tipy jak si zpříjemnit cestu na Korsiku např. ještě navštívením dalších krásných míst. Bohatě sestavený itinerář. Skoro bude člověku líto, když vše nezvládne navštívit... Tipy pro možnosti dopravy, ubytování, krásné pláže, zajímavá místa a další. Prostě vše jako na dlani. Doporučuji.“
Lenka Mayerhoferová
Ebook mě zaujal hned po otevření krásnými fotkami, na kterých jsou všechny odstíny modré. Barva moře a azurového nebe
k prozkoumávání Korsiky přímo vybízejí. Vtáhnul mě úvodním slovem, protože i já miluji nejen cesty samotné, ale i cestování prstem po mapě, plánování cest a snění.

Oceňuji tabulku rozpočtu, hned na začátku víte na čem jste. Překvapila mě varianta all inclusive, měla jsem jinou představu
a jsem ráda, že Jarka názorně ukázala s jakou cenovou relací je potřeba počítat. Vysvětluje na čem se dá ušetřit, je zde krásně rozepsaná kalkulace na dopravu a srovnání nákladů na leteckou a pozemní přepravu. Najdete zde základní slovníček
a důležité kontakty. Skvělým nápadem jsou QR kódy s odkazem na konkrétní místa a trasy, není potřeba nic dohledávat
v mapách, jen načtete na telefonu.

Ebook je velmi praktický, ukazuje nejzajímavější místa, jak si cestu naplánovat, na co si dát pozor a co rozhodně musíte
na Korsice vidět. Jarka vše vyzkoušela sama a vypadá to, že předává svoje kompletní know how.

Pokud chcete ušetřit čas přípravou itineráře nebo nevíte, kde začít, od čeho se odpíchnout anebo vás nebaví tvořit celou cestu, jste na správném místě. Autorka myslela na všechno, co turisté potřebují, co se jim může hodit a čím si ulehčí život. Nemusíte nic hledat a ztrácet čas, Jarka už všechno připravila.

Výborně zpracovaný itinerář, který je plný odkazů a QR kódů a hned od první stránky láká k objevování ostrova. Teď už jen vyrazit na cestu 🙂
Alexandra Taranzová
S klidem do oblak
„Velmi děkuji za tento naprosto perfektně a detailně zpracovaný itinerář cesty na Korsiku. S rodinou ráda objevuji nová místa a Korsika pro mne zatím byla jedna velká neznámá. Po přečtení ebooku od Jarky s naprostou jistotou vím, že je to přesně destinace dle našeho gusta a že objevit tento ostrov vyrazíme s chutí.

Itinerář je perfektně zpracovaný, vede vás den po dni, nabízí alternativy, přesné trasy pro přejezdy i pěší výšlapy. Poutavě, ale přitom jasně a stručně popisuje daná místa, takže přesně vím, co od jednotlivých výletů mohu očekávat. Nádherné fotografie podtrhují text a úplně mě naladily k plánování dovolené.

Velmi oceňuji, že zde najde kompletní informace pohromadě, ať už se to týká webu, otevírací doby, odkazů na nákup vstupenek nebo informace o jízdních řádech lodí a orientační ceny. Tipy na ubytování jsou příjemným bonusem. Moc se mi líbí, že se dozvím i praktické informace, které bych jinde jen těžko hledala.

Pokud plánujete dovolenou na Korsice, tak tento itinerář vám rozhodně doporučuji, ušetří vám totiž hodiny času s plánováním a zjišťováním informací. Vše máte přehledně na jednom místě a v podstatě stačí jen vybrat termín, udělat rezervace a vyrazit. Itinerář vás povede krok za krokem po nejkrásnějších místech ostrova tak, že si ho užijete ve všech směrech.

Těším se, až vyrazíme, s tímto průvodcem bude naše dovolená tím největším dobrodružstvím a zážitkem, na který jen tak nezapomeneme! Moc za něj děkuji😊
Hedvika Peremská
Cestování s úsměvem

Objednejte si ebook a objevte tento tajuplný ostrov!

Je to již jen na vás! Stačí kliknout a úžasná dovolená na Korsice se rázem stává uskutečnitelnou!